KALENDÁŘE BRDY - Fotograf Martin Spal

Přejít na obsah
KALENDÁŘE BRDY

Kalendáře pro vás, ať už sám nebo jako externí dodavatel fotografií, vytvářím více než deset let. Tím prvním byl kalendář Brdy 2009 vydaným v rámci první autorské výstavy v Mirošově. Tehdy se vyprodal do posledního kusu a od té doby se na této tradici - i díky vám, nic nezměnilo...

KALENDÁŘE BRDY 2024: VYPRODÁNO!

Stejně jako v předchozích letech, i v letošním roce můžete zakoupit nástěnný, i stále oblíbenější, stolní kalendář Brdy 2024, který pro Vás právě připravujeme... Aktuálně můžete vytvořit jejich předobjednávku a zajistit si tak (každý rok je před Vánocemi již vyprodáno), že se na Vás dostane. Aktuálně je s tiskárnou zablokovaný termín tisku na přelomu října/listopadu a jejich dodání - tedy i začátek expedice se předpokládá do 14 dnů. Prosím, berte prosím tento termín v úvahu, pokud potřebujete kalendář dříve jako dárek k svátku nebo narozeninám. Pozitivní je, že v letošním roce nezdražujeme a nepatrné zdražení je promítnuté pouze do dopravy, kdy zdražoval sám dopravce. Pokud preferujete dodání Českou poštou, prosím o předchozí domluvu. Její služby jsou nahrazeny Zásilkovnou s doručením na adresu (snažší podání a rychlejší dodání).
POZOR! 9.12.2023  Na začátku prosince došlo k výpadku v doručování objednávek k vyřízení. V současné době maximálně pracujeme na dohledání těch, které by mohly být ještě nevyřízeny (ti co platili převodem jsou dohledáni a v pořádku evidováni, jde pouze o osobní odběr nebo zaslání na dobírku). Děkujeme za pochopení.
Nástěnný kalendář Brdy 2024

Rozměr 31x44cm
Kvalitní papír (200 g/m², křídový, lesklý)
Bílá výztuha (bílá lepenka 500 g/m²)
Vazba bílá kroužková s očkem
Plnobarevný na šířku, 14 stran


Cena: VYPRODÁNO! Děkujeme...
Stolní kalendář Brdy 2024 - čtrnáctidenní

Rozměr 30,1 × 13,4 cm
Kvalitní natíraný papír (115 g/m²)
Bílý stojánek (výška +39 mm, lepenka 600 g/m²)
Kroužková vazba bílá
(29 stran + 1 titulní strana)

Cena: VYPRODÁNO! Děkujeme...

Doplňující informace:
KALENDÁŘE UŽ VISELY NA ZDECH V TĚCHTO ZEMÍCH:


GALERIE předchozích kalendářů
Návrat na obsah