SVATEBNÍ fotograf pro vás - Fotograf Martin Spal

Přejít na obsah
SVATEBNÍ FOTOGRAFIE
Fotografie svatebního dne patří možná k těm vůbec nejdůležitějším. Na všem totiž záleží a nic nesmí utéct. Svatby fotíme už několik let a stále se v tom snažíme zlepšovat.

Ke svatebnímu fotografování přistupujeme zodpovědným reportážním způsobem (mimo aranžované fotografování novomanželů a společné fotografie svatebčanů) a do průběhu svatebního dne se snažíme zasahovat co nejméně. Není lepšího pocitu, než když jsou novomanželé s fotografiemi spokojeni a prakticky neví, že jsme na svatbě byli. Myslíme si, že cílem má být zachytit svatbu takovou, jaká skutečně byla a ne, jakou by ji chtěl mít fotograf. Jen taková vzpomínka má hodnotu i za několik let...

Proč píši v množném čísle? Na svatbě jsme v 99% dva. Fotograf a asistentka, která nejen pomáhá dolaďovat detaily při fotografování - víc očí víc vidí, ale ráda pomůže i nevěstě při přípravách a s organizací v průběhu dne, pohlídá, co se děje "za rohem"...

Můžete si vybrat z několika balíčků a doby fotografování. Vždy ale od nás dostanete papírové fotografie, DVD/USB disk s fotografiemi v plné kvalitě i zmenšené přímo pro sociální sítě. Rovnou v barevné i černobílé podobě, nebo batevně tónované. Samozřejmostí je zaheslovaná online galerie s unikátním odkazem pro ostatní svatebčany (nemusíte posílat fotografie, stačí poslat odkaz s heslem).

Individuální požadavky jsou samozřejmě možné. Rádi vám zhotovíme i fotografie větší, v rámu nebo na plátně nebo některou z mnoha variant fotoknih.

Termín odevzdání je podle aktuální vytíženosti 14 dní až měsíc. Rádi vám ale po svatbě pošleme několik fotografií na ukázku pro umístění na sociálních sítích.

Máte dotazy a další přání? Stačí nás kontaktovat. :-)
Návrat na obsah