Aktuálně - Martin Spal - Fotograf Martin Spal

Přejít na obsah
VÝSTAVA BRDSKOU KRAJINOU 2022 - Mníšek pod Brdy
Plakát výstavy Mníšek pod Brdy


První víkendovou neděli v červenci zahájíme v Mníšku pod Brdy fotografickou výstavu s názvem Brdskou krajinou, kde budou umístěny fotoobrazy o velikostech cca 30x40cm a 60x90cm. Ty najdete v barokním areálu Skalka, nad městem. Aktuální otevírací doba je ZDE.

Vernisáž, která začíná ve 14.00 hodin je veřejná a jste srdečně zváni a vítáni. Věřím, že bude i dostatek času na osobní setkání a popovídání.

Výstavu lze brát i jako předzvěst už tradičních kalendářů BRDY 2023, které budou obsahovat i některé z vystavovaných fotografií a jsou těsně před dokončením.

Výstava je prodejní a na místě bude možné obraz zamluvit, nebo přímo zakoupit či domluvit dodání v jiném formátu.
PRODEJ JIŽ NEVYUŽÍVANÉ TECHNIKY
PRODEJ Lowepro Adventura TLZ 30-ii
  
Minimálně používané, prakticky bez známek použití (zprostředkovatel-info u mě) viz. Parametry:
https://www.fotoskoda.cz/lowepro-adventura-tlz-30-ii-fotobrasna/
Původní cena: 690,- Aktuální k jednání: 350,--

2021 - Pro fotografování hledám muže bez omezení věku, výšky cca 180cm a výše, ideálně s výrazným profilem tváře, bradkou nebo plnovousem. Fotografování nedaleko - cca 7km od Rokycan, cca 300m od parkoviště (zbytek dojdeme pěšky). Čas fotografování lze do velké míry přizpůsobit. Fotografovat se bude ve volné přírodě, při zatažené obloze, případně před setměním. Oblečení, mimo bot (specifikuji osobně), bude zajištěno. NENÁROČNÉ a velmi jednoduché pózování, které zvládne opravdu každý. Na některých fotografiích pravděpodobně nebude model ani k poznání. :-) Netřeba mít strach, bude to více zábava než práce. Odhadované doba pohodovného fotografování s přestávkami je 1 - 3 hodiny (přesto, že představa o 2-3 fotografiích je jasná, jde ale o společný tvůrčí proces).
2021 - Pro svoji volnou tvorbu hledám zájemce, kteří by se chtěli podílet na métvorbě fotmou TFP (za váš volný čas, nafocené fotografie). Přestože jde o vlastní originální tvorbu, požaduji kvůli nákladné realizaci vzájemné smluvní ujednání formou jednoduché smlouvy, kterou zašli předem na váš kontakt. Časová náročnost je zpravidla 1 - 3 hodiny v jednom dnu. Pochopitelně zajistím v případě potřeby dopravu, drobné občerstvení na místě. V dalších příspěvcích specifikuji typ osob a přibližný termín fotografování.  
Návrat na obsah